ELSERVIS Jičín

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Do auta

Kamery pro sport a do auta

Kamera do auta OMEGA DVR HD 720P , 2,4" display

Omega představuje svou HD720p kameru do auta se 2,4" displejem.  Nahrává celou Vaši cestu autem a dokumentuje všechny přstupky, které se před Vámi odehrávají. Používáním auto kamery můžete přispět k vetší bezpečnosti na cestách. Může nahrávat i v noci díky své infra-červené kameře. Kamera nahrává na SD kartu video ve voliteně dlouhých segmentech přičemž po skončení každého segmentu se video automaticky uloží pro zamezení ztráty dat a začne se nahrávat segmenet nový. Jakmile se SD karta zaplní, začnou se utomaticky odmázavat nejstarší segmenty.

Rozlišení videa:
1280*720 (30 fps)
720*480 (30 fps)
            Ukázkové video zde :
640*480 (30 fps)


Displej: 2,4 "TFT LCD (záběr 120°), Ohnisk.vzdál.: od 12 cm do nekonečna, Širokoúhlý objektiv HD, Video formát: MJPEG ( AVI ),
Vestavěný mikro a reproduktor, Možnost otočení obrazu o 180 st., Podpora karet SDHC, TV výstup, Infračervené nahrávání v noci

CENA : 1.490 Kč s DPH

Kamera do auta MIO MiVue 338 EEU, G-senzor, LCD 2"
Vylepšená optika zajistí vysoce kvalitní obraz i v horších světelných podmínkách. Integrovaný 3-osý G senzor pomůže zachytit události při nehodě a vysvětlit její průběh.

MiVue 338 s dvoupalcovou obrazovkou, senzorem přetížení G-senzor zaznamená události kolem vás. Zařízení nahrává videa v rozlišení HD 720p s kompresí H.264. Režim Fotografování pak pomáhá vytvořit fotografickou dokumentaci událostí jako je například autonehoda. Uložená videa mohou být nahrána a sdílena na sociálních sítích jako YouTube nebo Facebook díky ovládacímu software MiVue Manager.

Hlavní funkce:
120° širokoúhlý objektiv,Kamera má širokoúhlý objektiv s rozsahem 120°, bez mrtvého úhlu.
Režim nahrávání událostí
: Nahrávání klíčových okamžiků díky režimu nahrávání událostí. V momentě, kdy 3osý snímač přetížení (senzor G) zaznamená změnu v pohybu, kamera MiVue okamžitě uloží záznam této události.
2 palcový displej
: Kompaktní rozměry a současně jasný obraz.
Objektiv s rozlišením 1,3 Mpix
: 120° širokoúhlý objektiv a snímač s rozlišením 1,3 Mpix, bez mrtvého úhlu a pořizuje videa v HD rozlišení 720p.
G Senzor
: G senzor pracuje I při nahrávání. Integrovaný 3osý snímač přetížení (G senzor) zaznamenává směr jízdy ve formě grafu. Díky tomu lze zjistit, odkud přišel náraz.
Režim „Fotografování"
: Vestavěná baterie dovoluje zařízení vyjmout a pořídit fotodokumentaci nehody nebo jiné události na silnici.
Vyspělá optika
: Díky zvýšené citlivosti poskytuje kamera výjimečně čistý obraz i při horších světelných podmínkách. Objektiv tvořený soustavou šesti čoček zaručuje ostrý a živý obraz nehledě na denní dobu.
Baterie 320mAH
: Vestavěná baterie 320 mAH dovoluje zařízení vyjmout a pořídit fotodokumentaci nehody nebo jiné události na silnici.
Výstup AV
:  Umožňuje přehrání záznamů na větší obrazovce.
MiVue Manager
: Umožňuje spojovat nahraná videa a sdílejt je na sociálních sítích jako je YouTube™ nebo Facebook

CENA : 2.499 Kč s DPH

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky